Факультет

педагогіки і психологіїУніверситет зустрічає гостей

Як визначитись із майбутньою спеціальністю та обрати ВНЗ для її здобуття? Звичайно, перший крок – це завітати у сам заклад на День відкритих дверей. Викладачі факультету педагогіки та психології  Глухівського  Національного педагогічного університету ім. О.Довженка, кафедри теорії та методики фізичного виховання надали можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам зануритися в атмосферу вищого навчального закладу на протязі цілого тижня, з 13 по 18 лютого 2017 року.

В рамках заходу: презентація спеціальності «фізичне виховання», зустріч з деканом факультету доцентом Людмилою Євгенівною Цюкало, завідувачем кафедрою професором Валентиною Іванівною Куріловою, концертна програма, спортивні турніри тощо.

Про особливості вступної кампанії 2017 року, перелік навчальних предметів, з яких має бути складено ЗНО згідно обраного фаху, специфіку проведення творчого конкурсу зі спеціальності «фізичне виховання» присутні дізналися під час зустрічі зі ст. викладачем кафедри ТМФВ,      канд. пед. наук Геннадієм Миколайовичем Кузюрою.

Приємні враження та захоплення викликала у гостей інформація про студентів факультету, які є переможцями й призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань і конкурсів. Найвідоміші з них: МСМК з боксу, Чемпіон світу з боксу, Бронзовий призер Олімпіади 2012 (Пекін) Тарас Шелестюк, МСМК з біатлону Сергій Седнєв, Чемпіонка світу з самбо Кристина Боднар.

Більше двадцяти студентів, які сьогодні навчаються у ВНЗ мають звання майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту.

Близько двохсот потенційних абітурієнтів із нашого та сусідніх районів Сумської та Чернігівської областей відвідало університет.

Старшокласники взяли участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу та орієнтування. Переможці та призери були нагороджені медалями та подарунками.

Викладачі та студенти факультету зробили все для того, щоб гості відчули особливо дружню атмосферу, яка панує у стінах закладу.

Упевнені, що кожен, хто прийде навчатися до нашого навчального закладу , має змогу втілити в життя свої мрії й реалізувати свої здібності.

DSC 0295

 

DSC 0298

 

DSC 0366

 

IMG 2108