Факультет

педагогіки і психологіїСрібло на обласній арені!

19-21 лютого 2019 р в спортивному залі СумДу відбулися змагання з волейболу (чоловіки) за програмою XVIобласної універсіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІVрівнів акредитації. Збірна команда університету з однаковим рахунком 3:0 здобула перемогу над волейболістами вишів області: Сумським державним педагогічним університетом ім.. А.С. Макаренко (СДПУ) та Сумським національним аграрним університетом (СНАУ) та у фінальній грі програла три партії Сумському державному університету (СумДу). Срібло на змаганнях з волейболу команда здобула не вперше. За останні 5 років тільки гравці СумДу, які грають на найвищому рівні в країні – Суперлізі, так і не відчули гіркий смак поразки від нашого вишу на обласних змаганнях!

У результаті злагоджених дій керівництва університету в особі ректора - Курка О.І., декана факультету педагогіки та психології - Цюкало Л.Є. та завідувача кафедри ТМФВ Курілової В.І. з’явилася можливість участі збірної команди у обласних змаганнях.

Вітання спортсменам університету та тренеру Редьку С.Ю. із здобуттям срібних нагород на обласній арені. Здоров’я, удачі, терпіння Вам та не зупинятися на досягнутому!

олейбол чол

олейбол 1

олейбол