Факультет

педагогіки і психологіїСтуденти Глухівського НПУ ім. О. Довженка результативно відзначилася на Зимовій універсіаді України з біатлону

У селі Яворів, що на Львівщині, 19-24 березня 2019 р. завершились останні гонки Чемпіонату України з біатлону зимового сезону. Високі результати продемонстрували Глухівські біатлоністи і як результат привезли медалі різного ґатунку.

В естафетній гонці 4 х 6 км. серед жінок 16 – річна Тетяна Продан(студентка ППК Глухівського НПУ ім. О. Довженка), яка стартувала на останньому етапі, буквально вирвала перемогу з рук Харьків’янок. Біатлоністка краще пройшла вогневі рубежі та обійшла більш досвідчену спортсменку. У результаті вона привела Сумщину на найвищу сходинку п’єдесталу - перше місце.

Одночасно з Чемпіонатом України з біатлону проводилась І Зимова Універсіада. У супер-спринті Анна Ситник(студентка Глухівського НПУ ім. О. Довженка) виборола бронзову нагороду, Денис Носикостав чемпіоном у спринті 4 х 7,5 км. У результаті команда Глухівського НПУ ім. О. Довженка виборола друге загальнокомандне місце з біатлону серед ЗВО України.

  • Дуже вдячні тренерам та спортсменам, які принесли нашому вишу такий високий результат наІ Зимовій Універсіаді України та бажаємо їм вдалих стартів та високих сходинок на п’єдесталі. Так тримати!
  • Г.Ситник Т. Продан 
  • Д.Насико