Факультет

педагогіки і психологіїКраса та спорт

У рамках проведення профорієнтаційної роботи викладачами кафедри теорії і методики фізичного виховання (завідувач кафедри професор Курілова В.І.) 24 березня 2019 р. був проведений 5 традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд на призи заслуженого тренера України Павленка В.Й. До спортивного комплексу Глухівського НПУ ім. Олександра Довженка (м. Кролевець) завітала рекордна кількість (9!!!) команд-учасниць з Чернігівської та Сумської областей. Організував змагання ініціатор турніру - Редько С.Ю., а забезпечив кубками та медалями старший викладач кафедри ТМФВ Павленко В.Й.

У напруженій та цікавій грі команди вибороли наступні місця: І – місце - команда Шостинського р-ну; ІІ – команда імені К. Реви (м. Глухів); ІІІ – команда м. Кролевець (збірна міста та студентів). З посмішками на обличчях та трішки втомленими залишали стіни нашого вузу учасники волейбольного дійства, але ми сподіваємося на те, що частина з них повернеться до нас з метою отримати вищу освіту.

Уже 5 рік поспіль у результаті злагодженої роботи з керівництвом університету у нашому виші на волейбольному майданчику поєднується краса та спорт. Також приємно відзначити високий рівень проведення та суддівства, адже змагання проводились одночасно у трьох спортивних зала.

команда Профорієнтація

спорт ідкриття