Проведено відкриту лекцію про діяльність наукової школи Міщик Людмили Іванівни

Відповідно до розкладу проведення відкритих лекцій про історичну та сучасну діяльність наукових шкіл Глухівського НПУ імені О. Довженка, 4 квітня 2016 року було організовано зустріч зі студентами першого курсу спеціальностей "Соціальна педагогіка" і "Соціальна робота", присвячену темі: "Наукова школа д.п.н. проф. Міщик Л.І.: Підготовка фахівців соціальної сфери до використання інклюзивних технологій". Асистет Сапсаєнко Л.В. висвітлила здобутки і перспективи розвитку наукової школи під керівництвом Людмили Іванівни Міщик, розкрилаактуальні питання основних технологій інклюзивного процесу, що сприятимуть ефективнійорганізації майбутніми працівниками соціальної сфери психологічного і соціального супроводу в умовах інклюзивного навчання.

DSCN8979   DSCN8981   DSCN8982       DSCN8983                DSCN8985          DSCN8986