Факультет

педагогіки і психологіїСтатті

Фільтр
 • Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної роботи»

  Шановні колеги!

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

  «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної роботи»

  22-23 жовтня 2015 року 

 • Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної роботи»

  Шановні колеги!

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

  «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної роботи»

  22-23 жовтня 2015 року 

 • Успішний захист звітів із виробничої практики студентів-магістрантів спеціальності «Соціальна педагогіка»

  15 квітня 2015 р. відбулася підсумкова конференція за результатами виробничої практики: на робочому місці викладача студентів-магістрантів денної форми навчання, спеціальності «Соціальна педагогіка», яка проходила на базі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

  IMG 20150416 132904IMG 20150416 132852

     Під час виробничої практики студенти мали можливість ознайомитись із практичною навчально-методичною та організаційно-виховною роботою викладача, поглиблити і розширити теоретичні знання із спеціальних і психолого-педагогічних дисциплін, застосовувати їх у вирішенні конкретних педагогічних завдань, виконувати професійні обов’язки викладача, що сприяло формуванню у студентів-магістрантів психолого-педагогічних та методичних умінь викладання відповідних навчальних дисциплін у системі вищої школи, а також професійного і педагогічного спілкування зі студентською аудиторією. Вони отримали змогу випробувати свої знання і вміння у розв’язанні виробничих питань і прийнятті управлінських рішень.

       Результати проходження практики студенти представили у формі звіту, доповіді та презентації. Під час захисту магістранти демонстрували фото, де вони працювали на робочих місцях, ділились враженнями, своїми думками про навчальну, виховну та наукову роботу у виші, розповідали про труднощі, з якими довелось зустрітися та способи їх подолання.

     Процедура захисту практики також передбачала відповіді на запитання, які стосувалися виконання завдань програми практики. Студенти виявили вміння і навички самостійно проектувати і здійснювати професійну діяльність у рамках обраного напряму підготовки.

      Практика стала фундаментом для формування готовності майбутніх фахівців до здійснення соціально-педагогічної діяльності, потреби здобувати і застосовувати нові теоретичні і методичні знання й одночасно засвоювати передовий досвід.

 • Урок професійної творчості

      17 квітня 2015 року на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи відбувся конкурс творчої майстерності. Участь у заході взяли п’ять команд із числа студентів третього курсу спеціальності «Соціальна педагогіка». Конкурсна програма містила три завдання: «Майбутня професія», де студенти мали представити професію соціального педагога у довільній формі; «Захист емблеми», у рамках якого учасники повинні були представити об'ємні емблеми майбутньої професії та творче завдання.

     

 • Вітаємо!

 • ВІТАЄМО!

   тання Ц ленко М щик