Факультет

педагогіки і психологіїОсновні досягнення кафедри

Команда з футзалу отримала срібні нагороди на обласній арені

На даний час футзал у Сумській області знаходиться на досить високому рівні. Команди з університетів грають на Всеукраїнському рівнях, а СумДУ - екстраліги, беруть участь у розіграшу Кубка країни. Честь університету 05.12.2014 р. в рамках проведення обласної універсіади ВНЗ ІІІ-IV р. а. Сумської області захищали спортсмени з високим рівнем самовіддачі. Саме це дозволило команді боротися на рівних з такими сильними суперниками. Кожна гра швидка, напружена та виснажлива і той хто міг це перебороти, отримав перемогу. Результати ігор команди: ГНПУ 5 : 2 УАБС; ГНПУ 0 : 7 СДПУ;   ГНПУ 3 : 2 СНАУ; ГНПУ 4 : 1 СумДУ.

Підсумкова таблиця змагань:; СДПУ – 10 очок; ГНПУ – 9 очок; СумДУ – 7 УАБС - 3. СНАУ - 3;

Найкращі побажання та вітання спортивному колективу та тренеру команди Пустовойту П.А.

Срібні нагороди дзюдоїстів

У рамках проведення ХІV обласної універсіади серед ВНЗ  ІІІ – ІV р. а. у Сумській області 4- 5 листопада 2014 р. відбулися змагання з дзюдо. Склад команди ГНПУ був дуже сильним (найсильнішим за останні 10 років). Спортсмени з високими спортивними званнями показали справжній клас студентам з обласного центру (склад: 5 – МС, 2 - КМС). Усе проходило за сценарієм досвідченого тренера Борсука М.П. Але у вирішальному бою руку на татамі підняли не спортсмену з ГНПУ. Саме це і призвело до ІІ загально-командного місця, заслуженого складним тренувальним процесом, справжнім бойовим спортивним духом. На рівних боролися і дівчата, і хлопці, не шкодуючи своїх сил і думаючи тільки про перемогу. Індивідуальні результати наступні:  Ціленко В. (ІІІ розряд, 6М-ФК ) – ІІІ місце; Мойсей О. (МС, 13 - ФК) ІІ – місце; Охоба В. (КМС, 13 – ФК) ІІ – місце; Зусько Б. (МС, 13 - ФК) І – місце, ІІ – місце АБС; Сас М. (КМС, 34 – ФК) ІІ – місце; Ананьєва А. (ІІ розряд, 33 - ФК) І – місце; Бондар Х. (МС, 13 - ФК) І – місце; Кюркчян Д. (МС, 25 - ФК) І – місце; Скора М. (МС, 13 - ФК) І – місце; Зосина М. (ІІ розряд, 43 - ФК) І – місце; Холопцова Ю. (І  розряд, 6М-ФК) І – місце, ІІІ – місце АБС.

Підсумкова таблиця змагань; СумДУ – І місце; ГНПУ – ІІ місце; СДПУ – ІІІ місце; СНАУ – ІV  місце; УАБС - V місце.

Щирі вітання спортсменам та досвідченому тренеру команди Борсуку М.П. Побажання майбутніх перемог не тільки у спорті, а і у власному житті.

І знову срібло на обласному рівні

03-04 березня 2015 у м. Суми відбулися змагання зі спортивного орієнтування на лижах за програмою ІІ обласної зимової універсіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р. а. Нашу команду представляли кращі спортсмени з цього виду спорту. У залік зараховувалися очки відповідно до зайнятих місць у забігах чоловіків та жінок. В особистій першості результати наступні: Савченко О. (КМС зі спортивного орієнтування, 43-ФК група) - І місце на короткій та середній дистанціях; Козлова А. (53-ФК) - ІІІ місце на короткій та середній дистанціях; Шумейко І. (34-ФК) - ІІІ місце на середній дистанції. В результаті команда ГНПУ зайняла ІІ командне місце і програла тільки 16 очок команді СумДу (І місце).

Підсумкова таблиця змагань: СумДУ –  І місце; ГНПУ –  ІІ місце; СДПУ – ІІІ місце.

Спортсмени з цього виду  спорту постійно демонструють високі результати на обласній на всеукраїнській аренах. Поздоровлення тренеру Шкурі В.М. та побажання майбутніх перемог спортсменам.