23 квітня – День Психолога

23 квітня в Україні відзначається Всеукраїнський день психолога. Святкували його викладачі кафедри психології ГНПУ ім. О. Довженка і студенти спеціальності «Психологія» протягом тижня, оскільки поєднали з днями кафедри психології. За цей час були проведені різноманітні заходи, зокрема, майстер-клас «Вконтакті із собою» від Т. М. Євменової, канд. психол. н., ст. викладача; публічна лекція «Біологія кохання: репродуктивні стратегії чоловіків і жінок», яку провів психолог університету  Ю. В. Рябко; публічна лекція «Психологічні особливості феномену комічного в Інтернеті» запропонована О. В. Зінченком, канд. психол. н., ст. викладачем; у межах засідання психологічного кіноклубу Ю. В. Рябко організував перегляд фільму «Правдивий брехун» з подальшим обговоренням. Слід зазначити, що запропоновані заходи проводилися не тільки для студентів-психологів, зацікавились ними і студенти інших факультетів, які активно брали участь і в тренінгу, і в обговоренні побаченого і почутого.

Закінчилося свято нагородженням студентів грамотами і дипломами за досягнення в своїх перших наукових розвідках, за активність у навчанні та громадській діяльності. Студенти теж не залишилися «в боргу» – організували ігри за участю викладачів, нагородили кожного з них грамотою, придумавши гумористичну номінацію, створивши тим самим неформальну святкову атмосферу. Закінчилося дійство імпровізованим концертом, який організували  студенти-психологи.

Кафедра вітає студентів-психологів, викладачів, практичних психологів із професійним святом. Бажає плідної праці, самовдосконалення і позитивних емоцій від взаємодії. Особлива подяка студентам-психологам за активність, самоорганізацію, креативність.

20180426 112524

20180426 112620