Факультет

педагогіки і психологіїЗвітна науково-практична конференція студентів, магістрантів "Актуальні проблеми освіти і науки у світлі євроінтеграції"

31 березня 2016 року на факультеті педагогіки і психології відбулася звітна науково-практична конференція студентів, магістрантів "Актуальні проблеми освіти і науки у світлі євроінтеграції".

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри психології, доктор психологічних наук, професор Поліщук Валерій Миколайович.

На пленарному засіданні були представлені виступи магістрантів та дипломників, серед яких найкращими стали доповіді Гаркавенко Юлії, Верещагіної Дарини (6М-П група) та Кузнєц Дарії (51-П група).

На секційному засіданні заслуховувалися виступи студентів, які безпосередньо беруть участь у наукових проектах "Виховання громадянина у дошкільному віці" (на базі ДНЗ "Фіалка") та "Ми вчимося не для школи, а для життя" (на базі ЗОШ №1) та виконують бакалаврські роботи. Керівник наукових проектів - Поліщук Світлана Анатоліївна.

Найкращими були відзначені доповіді Чіркової Анастасії, Гонтар Інни (І місце), Андрійович Інни, Четверикової Ірини (ІІ місце) та Коломієць Світлани (ІІІ місце).

 

Слухачі 2 Слухачі 1

Гаркаенко Юлія Андрійоич Інна

                 Кузнєц Дарія ерещагіна Дарина

Учасники 2 Учасники 1