Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

29 березня 2017 року в стінах Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. за напрямом "Актуальні проблеми інклюзивної освіти"
Студентка IІІ курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Наталія Цюх під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Демченко О.П. виступила з доповіддю на тему: "Соціально-педагогічна робота з обдарованими дітьми в умовах інклюзивної освіти" на високому рівні і була нагороджена сертифікатом учасника та дидактичними матеріалами, у яких представлено зміст та основні методичні підходи щодо трудового виховання дітей дошкільного віку з розумовою відсталістю.

lXUZmsWvHik