Олімпіада зі спеціальності "Соціальна педагогіка"

Протягом 13-14 квітня 2017 року в стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, можна було спостерігати за перипетіями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Соціальна педагогіка" серед студентів вищих навчальних закладів.

Завдання олімпіади полягало у виявленні талановитих студентів, сприянні розвитку творчого мислення, активізації наукового пошуку у вирішенні проблем у галузі соціально-педагогічної діяльності, а також передбачало встановлення здатності до осмислення і креативного застосування надбань сучасної соціальної педагогіки.

Олімпіада проходила в три тури: теоретичний - тестуваня, написання термінологічного диктанту, розв’язання соціально-педагогічних ситуацій; науковий - публічний захист власного наукового дослідження актуальної проблеми соціальної педагогіки; практичний - демонстрація фрагменту соціально-педагогічного заходу з розв’язання проблеми власного наукового дослідження, представленого на олімпіаду.

Цьогоріч участь у олімпіаді від Глухівського НПУ ім. О.Довженка взяла студентка третього курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Поліщук Ірина, зокрема на високому рівні продемонструвала власний професійний рівень та творчий підхід під час захисту наукового дослідження на тему: «Соціально-педагогічна робота з обдарованими дітьми в умовах інклюзивної освіти».

Вітаємо нашу учасницю за зайняте шосте місце із сорока у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Соціальна педагогіка" та бажаємо успіхів у майбутньому!dPbNINxCeKw