Відзначили день працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи разом зі студентами було організовано ряд заходів, присвячених Дню працівника соціальної сфери, зокрема виготовлено і розміщено вітально-інформаційні плакати в навчальних корпусах університету, асистентом кафедри К. Г. Єгоровою проведено лекцію-диспут «Сутність соціальної реабілітації людей з особливими потребами в роботі майбутнього соціального працівника» з навчальної дисципліни «Основи реабілітології», студентами магістратури було відзнято фільм–інтерв’ю на тему: «Історія виникнення та специфіка роботи соціальних служб м. Глухова»

Проаналізувавши виконану роботу, студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота» ще раз переконалися у важивості обраної професії, адже сьогодні соціальні працівники важливі для збереження фізичного та психічного здоров'я людини, вирішення безлічі конфліктів між людьми, для планування сім'ї та особистісного становлення людини.

IMG 64ec4510e9ae790608cc4eb9b585996f V    IMG 5ee4b91063a1449eace1beeb1a8b0273 V

IMG 6f7b22c0666692739fa7dbad6fc9944a V