"МОЛОДІЖНА НАУКА В КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ"

Відповідно до наказу "Про проведення в університеті Днів науки", 13-14 березня 2018 р. було проведено щорічну звітну науково-практичну конференцію студентів, магістрантів «Молодіжна наука в контексті нової української школи». На пленарному та секційному засіданнях факультету педагогіки і психології магістранти та студенти спеціальностей соціальна педагогіка, соціальна робота і психологія висвітлили результати наукових досліджень, визначивши при цьому їх мету та завдання, розкривши найважливіші, актуальні пункти. Керівник пленарного засідання канд. хім. наук, доцент, декан факультету пдагогіки і психології Цюкало Л.Є. відмітила належну теоретичну підготовку студентів до участі в конференції, але зауважила пронеобхідність зосередити увагу на підготовку практичної частини статей, запропонувала оформити доповіді студентів у вигляді наукових статей у V випуску збірника наукових праць факультету педагогіки і психології «Студентські наукові обрії».

Варто зазначити, що засідання студентської  наукової конференції пройшло організовано, на належному науковому, теоретичному і методичному рівнях.

сайт сайт 1 HDR

сайт 3 HDR       сайт 6 HDR